UPM1H121MPD1TA
NichiconNichicon
UPM1H121MPD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1H121MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1H121MPD1TA.pdf2.UPM1H121MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UPM1H121MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1H121MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 465581 pcs Datuen fitxa 1.UPM1H121MPD1TA.pdf2.UPM1H121MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 755mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 120 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 120µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1H122MHD6
UPM1H122MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 51295 pcs
Deskarga: UPM1H122MHD6.pdf
RFQ
UPM1H121MPD
UPM1H121MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL