UPM1E182MHD
NichiconNichicon
UPM1E182MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1E182MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1E182MHD.pdf2.UPM1E182MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1E182MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1E182MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70084 pcs Datuen fitxa 1.UPM1E182MHD.pdf2.UPM1E182MHD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.23A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5605
UPM1E182MHD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 26 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1800µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1E182MHD6
UPM1E182MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 57001 pcs
Deskarga: UPM1E182MHD6.pdf
RFQ
UPM1E181MPD6TD
UPM1E181MPD6TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 200549 pcs
Deskarga: UPM1E181MPD6TD.pdf
RFQ
UPM1E182MHD6TN
UPM1E182MHD6TN