UPM1E152MHD6
NichiconNichicon
UPM1E152MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1E152MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1E152MHD6.pdf2.UPM1E152MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1E152MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1E152MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74399 pcs Datuen fitxa 1.UPM1E152MHD6.pdf2.UPM1E152MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.59A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.77A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15724
UPM1E152MHD6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 34 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1E151MPD1TD
UPM1E151MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 1278819 pcs
Deskarga: UPM1E151MPD1TD.pdf
RFQ
UPM1E152MHD6TN
UPM1E152MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL