UPM1A682MHD6
NichiconNichicon
UPM1A682MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1A682MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1A682MHD6.pdf2.UPM1A682MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPM1A682MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1A682MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48622 pcs Datuen fitxa 1.UPM1A682MHD6.pdf2.UPM1A682MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.44A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.72A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5593
UPM1A682MHD6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 22 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1A820MDD1TD
UPM1A820MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 1322951 pcs
Deskarga: UPM1A820MDD1TD.pdf
RFQ
UPM1A681MPD1TA
UPM1A681MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 759947 pcs
Deskarga: UPM1A681MPD1TA.pdf
RFQ
UPM1A682MHD
UPM1A682MHD
deskribapena: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL