UPM1A182MHD1TO
NichiconNichicon
UPM1A182MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1A182MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1A182MHD1TO.pdf2.UPM1A182MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPM1A182MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1A182MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101336 pcs Datuen fitxa 1.UPM1A182MHD1TO.pdf2.UPM1A182MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.32A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.47A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12085-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 39 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1800µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1A182MHD6
UPM1A182MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 144484 pcs
Deskarga: UPM1A182MHD6.pdf
RFQ
UPM1A182MHD
UPM1A182MHD
fabrikatzaileak: Nichicon