UPM1A152MHD6
NichiconNichicon
UPM1A152MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM1A152MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPM1A152MHD6.pdf2.UPM1A152MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
400 pcs
  • Mezua
UPM1A152MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM1A152MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178210 pcs Datuen fitxa 1.UPM1A152MHD6.pdf2.UPM1A152MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.19A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.33A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 50 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1500µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPM1A182MHD
UPM1A182MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 105967 pcs
Deskarga: UPM1A182MHD.pdf
RFQ
UPM1A152MPD
UPM1A152MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 117048 pcs
Deskarga: UPM1A152MPD.pdf
RFQ
UPM1A152MHD6TN
UPM1A152MHD6TN