UPM0J822MHD6
NichiconNichicon
UPM0J822MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM0J822MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPM0J822MHD6.pdf2.UPM0J822MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
UPM0J822MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM0J822MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82103 pcs Datuen fitxa 1.UPM0J822MHD6.pdf2.UPM0J822MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.34A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.6A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5586
UPM0J822MHD6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 25 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 8200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 8200µF eskaerak General Purpose