UPM0J472MHD6
NichiconNichicon
UPM0J472MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM0J472MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPM0J472MHD6.pdf2.UPM0J472MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
UPM0J472MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM0J472MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114393 pcs Datuen fitxa 1.UPM0J472MHD6.pdf2.UPM0J472MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.72A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.92A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 32 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4700µF