UPM0J221MED
NichiconNichicon
UPM0J221MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPM0J221MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPM0J221MED.pdf2.UPM0J221MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UPM0J221MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPM0J221MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 800135 pcs Datuen fitxa 1.UPM0J221MED.pdf2.UPM0J221MED.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPM Ripple Current @ maiztasuna baxua 205mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 285mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 300 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF