UPJ2G010MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ2G010MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ2G010MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ2G010MPD1TD.pdf2.UPJ2G010MPD1TD.pdf
  • Mezua
UPJ2G010MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ2G010MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139607 pcs Datuen fitxa 1.UPJ2G010MPD1TD.pdf2.UPJ2G010MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 27.2mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11898-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1µF