UPJ2E330MHD1TN
NichiconNichicon
UPJ2E330MHD1TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ2E330MHD1TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ2E330MHD1TN.pdf2.UPJ2E330MHD1TN.pdf
  • Mezua
UPJ2E330MHD1TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ2E330MHD1TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63342 pcs Datuen fitxa 1.UPJ2E330MHD1TN.pdf2.UPJ2E330MHD1TN.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 288mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12241-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF