UPJ2A330MPD6
NichiconNichicon
UPJ2A330MPD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ2A330MPD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ2A330MPD6.pdf2.UPJ2A330MPD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ2A330MPD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ2A330MPD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150211 pcs Datuen fitxa 1.UPJ2A330MPD6.pdf2.UPJ2A330MPD6.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 166mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 293mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15687
UPJ2A330MPD6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 420 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ2A330MPD
UPJ2A330MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL