UPJ2A221MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ2A221MHD6TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ2A221MHD6TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ2A221MHD6TN.pdf2.UPJ2A221MHD6TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPJ2A221MHD6TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ2A221MHD6TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 82111 pcs Datuen fitxa 1.UPJ2A221MHD6TN.pdf2.UPJ2A221MHD6TN.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 854mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.17A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12197-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 93 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ2A221MHD
UPJ2A221MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 84075 pcs
Deskarga: UPJ2A221MHD.pdf
RFQ
UPJ2A271MHD
UPJ2A271MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 74026 pcs
Deskarga: UPJ2A271MHD.pdf
RFQ
UPJ2A270MPD1TA
UPJ2A270MPD1TA
deskribapena: CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
Deskarga: UPJ2A270MPD1TA.pdf
UPJ2A221MHD6
UPJ2A221MHD6