UPJ1V471MHD6
NichiconNichicon
UPJ1V471MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1V471MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1V471MHD6.pdf2.UPJ1V471MHD6.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ1V471MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1V471MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 99554 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1V471MHD6.pdf2.UPJ1V471MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.01A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.27A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15671
UPJ1V471MHD6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 84 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ1V561MHD
UPJ1V561MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 136520 pcs
Deskarga: UPJ1V561MHD.pdf
RFQ
UPJ1V471MPD
UPJ1V471MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 116289 pcs
Deskarga: UPJ1V471MPD.pdf
RFQ
UPJ1V471MHD6TN
UPJ1V471MHD6TN