UPJ1K561MHD6
NichiconNichicon
UPJ1K561MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1K561MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1K561MHD6.pdf2.UPJ1K561MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ1K561MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1K561MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49727 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1K561MHD6.pdf2.UPJ1K561MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.49A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5557
UPJ1K561MHD6-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 72 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 560µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 560µF eskaerak General Purpose