UPJ1K4R7MDD1TD
NichiconNichicon
UPJ1K4R7MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1K4R7MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1K4R7MDD1TD.pdf2.UPJ1K4R7MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UPJ1K4R7MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1K4R7MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1112953 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1K4R7MDD1TD.pdf2.UPJ1K4R7MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 26mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 53mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5101-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 4.2 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose