UPJ1K271MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ1K271MHD6TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1K271MHD6TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1K271MHD6TN.pdf2.UPJ1K271MHD6TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ1K271MHD6TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1K271MHD6TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189687 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1K271MHD6TN.pdf2.UPJ1K271MHD6TN.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 742mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 995mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5095-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 110 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 270µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 270µF eskaerak General Purpose