UPJ1K120MED
NichiconNichicon
UPJ1K120MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1K120MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 80V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1K120MED.pdf2.UPJ1K120MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UPJ1K120MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1K120MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 12UF 20% 80V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 882624 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1K120MED.pdf2.UPJ1K120MED.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 48mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 1.4 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 12µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 12µF eskaerak General Purpose