UPJ1J471MHD6
NichiconNichicon
UPJ1J471MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1J471MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1J471MHD6.pdf2.UPJ1J471MHD6.pdf
  • Mezua
UPJ1J471MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1J471MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69731 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1J471MHD6.pdf2.UPJ1J471MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.7A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 63 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF
eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
UPJ1J391MHD6
UPJ1J391MHD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 390UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 134468 pcs
Deskarga: UPJ1J391MHD6.pdf
RFQ
UPJ1J391MHD6TN
UPJ1J391MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 77797 pcs
Deskarga: UPJ1J391MHD6TN.pdf
RFQ
UPJ1J471MHD6TN
UPJ1J471MHD6TN
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL