UPJ1J390MED
NichiconNichicon
UPJ1J390MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1J390MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1J390MED.pdf2.UPJ1J390MED.pdf
  • Mezua
UPJ1J390MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1J390MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 324600 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1J390MED.pdf2.UPJ1J390MED.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 330mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-14372
UPJ1J390MED-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 450 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 39µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 39µF eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
UPJ1J331MHD6TN
UPJ1J331MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 96037 pcs
Deskarga: UPJ1J331MHD6TN.pdf
RFQ
UPJ1J390MED1TD
UPJ1J390MED1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 39UF 20% 63V RADIAL