UPJ1J270MED
NichiconNichicon
UPJ1J270MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1J270MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 27UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1J270MED.pdf2.UPJ1J270MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ1J270MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1J270MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 27UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 258497 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1J270MED.pdf2.UPJ1J270MED.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 240mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17049
UPJ1J270MED-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 640 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 27µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 27µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ1J220MED1TA
UPJ1J220MED1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 936967 pcs
Deskarga: UPJ1J220MED1TA.pdf
RFQ
UPJ1J271MHD
UPJ1J271MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 241910 pcs
Deskarga: UPJ1J271MHD.pdf
RFQ
UPJ1J270MED1TA
UPJ1J270MED1TA
deskribapena: CAP ALUM 27UF 20% 63V RADIAL