UPJ1H4R7MDD1TA
NichiconNichicon
UPJ1H4R7MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1H4R7MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1H4R7MDD1TA.pdf2.UPJ1H4R7MDD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UPJ1H4R7MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1H4R7MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1777464 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1H4R7MDD1TA.pdf2.UPJ1H4R7MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 40mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 3.1 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ1H560MED
UPJ1H560MED
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 56UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 275082 pcs
Deskarga: UPJ1H560MED.pdf
RFQ
UPJ1H471MHD1TO
UPJ1H471MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 98860 pcs
Deskarga: UPJ1H471MHD1TO.pdf
RFQ
UPJ1H4R7MDD
UPJ1H4R7MDD
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL