UPJ1E821MHD
NichiconNichicon
UPJ1E821MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1E821MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1E821MHD.pdf2.UPJ1E821MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ1E821MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1E821MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123561 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1E821MHD.pdf2.UPJ1E821MHD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.43A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15631
UPJ1E821MHD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 59 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ1E821MHD6TN
UPJ1E821MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 89241 pcs
Deskarga: UPJ1E821MHD6TN.pdf
RFQ
UPJ1E681MPD
UPJ1E681MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 138023 pcs
Deskarga: UPJ1E681MPD.pdf
RFQ
UPJ1H010MDD1TD
UPJ1H010MDD1TD
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Deskarga: UPJ1H010MDD1TD.pdf
UPJ1E821MHD6
UPJ1E821MHD6