UPJ1E391MHD6
NichiconNichicon
UPJ1E391MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1E391MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1E391MHD6.pdf2.UPJ1E391MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
  • Mezua
UPJ1E391MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1E391MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 289138 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1E391MHD6.pdf2.UPJ1E391MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 920mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 130 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 390µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 390µF