UPJ1E222MHD6
NichiconNichicon
UPJ1E222MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1E222MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1E222MHD6.pdf2.UPJ1E222MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
UPJ1E222MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1E222MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137418 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1E222MHD6.pdf2.UPJ1E222MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.84A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.05A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 40 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ1E221MPD1TD
UPJ1E221MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 982417 pcs
Deskarga: UPJ1E221MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ1E222MHD6TN
UPJ1E222MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL