UPJ1E181MPD6TD
NichiconNichicon
UPJ1E181MPD6TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1E181MPD6TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1E181MPD6TD.pdf2.UPJ1E181MPD6TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPJ1E181MPD6TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1E181MPD6TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181321 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1E181MPD6TD.pdf2.UPJ1E181MPD6TD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 395mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 555mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5034-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 240 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 180µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 180µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ1E181MPD6
UPJ1E181MPD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 180UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 200917 pcs
Deskarga: UPJ1E181MPD6.pdf
RFQ
UPJ1E221MPD
UPJ1E221MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 244938 pcs
Deskarga: UPJ1E221MPD.pdf
RFQ
UPJ1E221MPD1TD
UPJ1E221MPD1TD
Deskarga: UPJ1E221MPD1TD.pdf
UPJ1E181MPD
UPJ1E181MPD