UPJ1C271MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ1C271MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1C271MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1C271MPD1TD.pdf2.UPJ1C271MPD1TD.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
UPJ1C271MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1C271MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 251529 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1C271MPD1TD.pdf2.UPJ1C271MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 410mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-5019-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 220 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 270µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 270µF