UPJ1C102MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ1C102MHD6TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1C102MHD6TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1C102MHD6TN.pdf2.UPJ1C102MHD6TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPJ1C102MHD6TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1C102MHD6TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77689 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1C102MHD6TN.pdf2.UPJ1C102MHD6TN.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.09A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.27A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5011-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 84 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose