UPJ1A821MHD6TO
NichiconNichicon
UPJ1A821MHD6TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1A821MHD6TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1A821MHD6TO.pdf2.UPJ1A821MHD6TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPJ1A821MHD6TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1A821MHD6TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 346392 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1A821MHD6TO.pdf2.UPJ1A821MHD6TO.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 920mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-5008-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 130 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 820µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose