UPJ1A562MHD6
NichiconNichicon
UPJ1A562MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ1A562MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ1A562MHD6.pdf2.UPJ1A562MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
UPJ1A562MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ1A562MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 110905 pcs Datuen fitxa 1.UPJ1A562MHD6.pdf2.UPJ1A562MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.34A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 33 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5600µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF