UPJ0J682MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ0J682MHD6TN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPJ0J682MHD6TN
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPJ0J682MHD6TN.pdf2.UPJ0J682MHD6TN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UPJ0J682MHD6TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPJ0J682MHD6TN fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69542 pcs Datuen fitxa 1.UPJ0J682MHD6TN.pdf2.UPJ0J682MHD6TN.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.98A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.21A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4987-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 39 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPJ0J821MPD6
UPJ0J821MPD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 209276 pcs
Deskarga: UPJ0J821MPD6.pdf
RFQ
UPJ0J681MPD1TD
UPJ0J681MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 799896 pcs
Deskarga: UPJ0J681MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ0J682MHD6
UPJ0J682MHD6
deskribapena: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Deskarga: UPJ0J682MHD6.pdf
UPJ0J682MHD
UPJ0J682MHD