UPB1H331MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPB1H331MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: UPB1H331MPD.pdf
  • Mezua
UPB1H331MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPB1H331MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5155 pcs Datuen fitxa UPB1H331MPD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPB Ripple Current @ maiztasuna baxua 295mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 324.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose