UPB1C331MPD
NichiconNichicon
UPB1C331MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPB1C331MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: UPB1C331MPD.pdf
  • Mezua
UPB1C331MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPB1C331MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4191 pcs Datuen fitxa UPB1C331MPD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UPB Ripple Current @ maiztasuna baxua 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 253.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPB1C331MPD1TD
UPB1C331MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 3875 pcs
Deskarga: UPB1C331MPD1TD.pdf
RFQ
UPB1C221MPD
UPB1C221MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 6040 pcs
Deskarga: UPB1C221MPD.pdf
RFQ
UPB1C471MPD1TD
UPB1C471MPD1TD
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Deskarga: UPB1C471MPD1TD.pdf
UPB1C331MPD1TA
UPB1C331MPD1TA