UPB1A101MDD1TD
NichiconNichicon
UPB1A101MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPB1A101MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPB1A101MDD1TD.pdf2.UPB1A101MDD1TD.pdf
  • Mezua
UPB1A101MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPB1A101MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4952 pcs Datuen fitxa 1.UPB1A101MDD1TD.pdf2.UPB1A101MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UPB Ripple Current @ maiztasuna baxua 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 91mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4927-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPB1513TU-A
UPB1513TU-A
fabrikatzaileak: CEL (California Eastern Laboratories)
deskribapena: MMIC PRESCALER 13GHZ 8-MINIMOLD
Stockean: 3322 pcs
Deskarga: UPB1513TU-A.pdf
RFQ
UPB1A222MHD
UPB1A222MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 3670 pcs
Deskarga: UPB1A222MHD.pdf
RFQ
UPB1A101MDD
UPB1A101MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL