UPA1V152MHD6
NichiconNichicon
UPA1V152MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA1V152MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UPA1V152MHD6.pdf2.UPA1V152MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
UPA1V152MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA1V152MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88587 pcs Datuen fitxa 1.UPA1V152MHD6.pdf2.UPA1V152MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.981A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.33A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 26 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1500µF