UPA1E821MPD
NichiconNichicon
UPA1E821MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA1E821MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UPA1E821MPD.pdf2.UPA1E821MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
UPA1E821MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA1E821MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 225037 pcs Datuen fitxa 1.UPA1E821MPD.pdf2.UPA1E821MPD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.118A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.49A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 35 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPA1E821MPD1TD
UPA1E821MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL