UPA1A682MHD
NichiconNichicon
UPA1A682MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA1A682MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPA1A682MHD.pdf2.UPA1A682MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
UPA1A682MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA1A682MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76354 pcs Datuen fitxa 1.UPA1A682MHD.pdf2.UPA1A682MHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.346A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.76A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 19 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6800µF