UPA1A122MPD6
NichiconNichicon
UPA1A122MPD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA1A122MPD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UPA1A122MPD6.pdf2.UPA1A122MPD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
UPA1A122MPD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA1A122MPD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 307103 pcs Datuen fitxa 1.UPA1A122MPD6.pdf2.UPA1A122MPD6.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.054A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.24A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 49 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1200µF