UPA0J152MPD6TD
NichiconNichicon
UPA0J152MPD6TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA0J152MPD6TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPA0J152MPD6TD.pdf2.UPA0J152MPD6TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UPA0J152MPD6TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA0J152MPD6TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 238030 pcs Datuen fitxa 1.UPA0J152MPD6TD.pdf2.UPA0J152MPD6TD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.054A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.24A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-4851-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 49 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPA0J152MPD6
UPA0J152MPD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL