UPA0J103MHD6
NichiconNichicon
UPA0J103MHD6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UPA0J103MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UPA0J103MHD6.pdf2.UPA0J103MHD6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
150 pcs
  • Mezua
UPA0J103MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UPA0J103MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40096 pcs Datuen fitxa 1.UPA0J103MHD6.pdf2.UPA0J103MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series UPA Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.423A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.85A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 18 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UPA0J122MPD3
UPA0J122MPD3
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 393708 pcs
Deskarga: UPA0J122MPD3.pdf
RFQ
UPA0J103MHD6TN
UPA0J103MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL