UMW1H330MDD
NichiconNichicon
UMW1H330MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMW1H330MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UMW1H330MDD.pdf2.UMW1H330MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1400 pcs
  • Mezua
UMW1H330MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMW1H330MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 719232 pcs Datuen fitxa 1.UMW1H330MDD.pdf2.UMW1H330MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UMW Ripple Current @ maiztasuna baxua 71mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 106.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMW1H330MDD1TP
UMW1H330MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 711221 pcs
Deskarga: UMW1H330MDD1TP.pdf
RFQ
UMW1H330MDD1TE
UMW1H330MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon