UMW0J331MDD1TE
NichiconNichicon
UMW0J331MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMW0J331MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UMW0J331MDD1TE.pdf2.UMW0J331MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UMW0J331MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMW0J331MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 668812 pcs Datuen fitxa 1.UMW0J331MDD1TE.pdf2.UMW0J331MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UMW Ripple Current @ maiztasuna baxua 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 255mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMW1A101MDD1TE
UMW1A101MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Stockean: 784604 pcs
Deskarga: UMW1A101MDD1TE.pdf
RFQ
UMW0J470MDD1TE
UMW0J470MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 865971 pcs
Deskarga: UMW0J470MDD1TE.pdf
RFQ
UMW0J331MDD
UMW0J331MDD
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL