UMV0J101MFD
NichiconNichicon
UMV0J101MFD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMV0J101MFD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UMV0J101MFD.pdf2.UMV0J101MFD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UMV0J101MFDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMV0J101MFD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 235342 pcs Datuen fitxa 1.UMV0J101MFD.pdf2.UMV0J101MFD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UMV Ripple Current @ maiztasuna baxua 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 90mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16957
UMV0J101MFD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMV0G470MFD1TE
UMV0G470MFD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 4V THRU HOLE
Stockean: 823553 pcs
Deskarga: UMV0G470MFD1TE.pdf
RFQ
UMV0J101MFD1TP
UMV0J101MFD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL