UMT1HR33MDD
NichiconNichicon
UMT1HR33MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMT1HR33MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UMT1HR33MDD.pdf2.UMT1HR33MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3400 pcs
  • Mezua
UMT1HR33MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMT1HR33MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1349495 pcs Datuen fitxa 1.UMT1HR33MDD.pdf2.UMT1HR33MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMT Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.8mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 0.33µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMT1HR33MCD2
UMT1HR33MCD2
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 310425 pcs
Deskarga: UMT1HR33MCD2.pdf
RFQ
UMT1HR33MDD1TE
UMT1HR33MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon