UMT1E220MDD1TP
NichiconNichicon
UMT1E220MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMT1E220MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UMT1E220MDD1TP.pdf2.UMT1E220MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UMT1E220MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMT1E220MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1596190 pcs Datuen fitxa 1.UMT1E220MDD1TP.pdf2.UMT1E220MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UMT Ripple Current @ maiztasuna baxua 38mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 57mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10281-2
493-10281-2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMT1E100MDD1TE
UMT1E100MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 1424459 pcs
Deskarga: UMT1E100MDD1TE.pdf
RFQ
UMT1E330MDD
UMT1E330MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 322769 pcs
Deskarga: UMT1E330MDD.pdf
RFQ
UMT1E220MDD
UMT1E220MDD
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL