UMR1H220MDD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMR1H220MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 1.UMR1H220MDD.pdf2.UMR1H220MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UMR1H220MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMR1H220MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 382152 pcs Datuen fitxa 1.UMR1H220MDD.pdf2.UMR1H220MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UMR Ripple Current @ maiztasuna baxua 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 78mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-17663
UMR1H220MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22µF