UMR0J221MDD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMR0J221MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE
Fitxak: 1.UMR0J221MDD.pdf2.UMR0J221MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2400 pcs
  • Mezua
UMR0J221MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMR0J221MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 6.3V THRUHOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1198422 pcs Datuen fitxa 1.UMR0J221MDD.pdf2.UMR0J221MDD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UMR Ripple Current @ maiztasuna baxua 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 165mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 220µF