UMP1V100MDD1TE
NichiconNichicon
UMP1V100MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMP1V100MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UMP1V100MDD1TE.pdf2.UMP1V100MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UMP1V100MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMP1V100MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 676739 pcs Datuen fitxa 1.UMP1V100MDD1TE.pdf2.UMP1V100MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UMP Ripple Current @ maiztasuna baxua 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 43.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMP1T-S2Y-S2Y-S2Y-S2Y-00-A
UMP1T-S2Y-S2Y-S2Y-S2Y-00-A
fabrikatzaileak: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
deskribapena: UMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY
Stockean: 4493 pcs
Deskarga: UMP1T-S2Y-S2Y-S2Y-S2Y-00-A.pdf
RFQ
UMP1V2R2MDD1TE
UMP1V2R2MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 727858 pcs
Deskarga: UMP1V2R2MDD1TE.pdf
RFQ
UMP1V100MDD
UMP1V100MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL