UMJ1H100MDL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMJ1H100MDL
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: UMJ1H100MDL.pdf
  • Mezua
UMJ1H100MDLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMJ1H100MDL fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6604 pcs Datuen fitxa UMJ1H100MDL.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UMJ Ripple Current @ maiztasuna baxua 33mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF