UMF1V1R5MDD1TP
NichiconNichicon
UMF1V1R5MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMF1V1R5MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1.5UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UMF1V1R5MDD1TP.pdf2.UMF1V1R5MDD1TP.pdf
  • Mezua
UMF1V1R5MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMF1V1R5MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1.5UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 236427 pcs Datuen fitxa 1.UMF1V1R5MDD1TP.pdf2.UMF1V1R5MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMF Ripple Current @ maiztasuna baxua 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 50mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10233-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 5 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1.5µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1.5µF eskaerak General Purpose